Služby HIFI pro každého

Naším záměrem je pomoci a poradit ve světě HIFI všem, kteří mají zájem o kvalitní poslech hudby. Přinést informace, rady, tipy a pomoci najít cestu ke kvalitním audio komponentům, které za málo peněz podávají skutečně dobrý výkon.

Co nabízíme

Zingali Acoustics

Jestliže bychom si dovedli představit unikátní hodnotu a schopnosti Stradivariho houslí, byly by to reprosoustavy Zingali, které by nesly stejného srovnání.

CYRUS Audio

Společnost Cyrus to jsou High-End zesilovače, CD přehrávače, streamery a D/A převodníky produkující špičkový zvuk za vynikající cenu.

Audio kabely

Soustředíme se na každý článek v hifi řetězci, neboť si uvědomujeme důležitost celku. Bez dobrých kabelů to prostě nejde!

Poradenství HIFI

Nabízíme řešení, poradenství a realizaci v oblasti stereo poslechu, domácích kin a multi-room ozvučení .

Více o nás

Našim úkolem je pomoci vám najít cestu k nástroji, jehož prostřednictvím najdete možnost vyladit své emoce na pozitivní úroveň. Bezesporu jedním z mnoha nástrojů je hudba, která dokáže člověka povzbudit a dodat mu novou energii. Pomůžeme vám najít cestu jak hudbu chápat a vnímat, a současně vám pomůžeme najít jaké nástroje, komponenty zvolit, aby hudba ve vašem životě působila co nejvíce a přinášela tak nejsilnější emoční prožitky v momentě vašeho odpočinku a relaxace.
Osobně zastáváme názor, že na dobré hifi dosáhne každý. Není to otázka drahých a pouze nových komponentů. Soustředíme se také na zánovní a starší osvědčené stroje, které podávají skutečně dobrý výkon za zlomek jejich pořizovací hodnoty. Na takové hifi dosáhne každý.
Všechny námi doporučované produkty a značky, jsou výsledkem dlouhých poslechových testů a náročné selekce. Vybíráme pouze ty výrobce a ty jejich produkty, které opravdu za svou cenu přináší adekvátní kvalitu, jež je odražena ve výsledné reprodukci.
Žijeme hudbou....
Jste unavení? Hudba Vás může nabíjet. Jste smutní? Hudba Vás může rozveselit. Jste v disharmonii? Hudba Vás může uvést do stavu harmonie…
Žít život bez hudby, si nedovedu představit...
 

Vaše názory